[26-7] [6-1]
Sziiaasztok:P
K*rva sokat vok fenn msn-en
Kedves,Aranyos,Jófej,Csinos.^^
--->Egohejcegnőő<---
Ha többet meg akarsz tudni tudod mi a dolgod.;)
[email protected]
Puszii.
|
Sziasztok!
Méri vagyok,18éves.(:
Szexelnék! Msnen beszélünk.: [email protected]
Csók!(:
|
(Ani(fiú..)
[email protected]
:) kedves, picit őrült de azé vmien szinten normális, hűséges, emberek jelentkezését várom, akik nem csak 1x héten vannak fent és érdekli őket, hogy mi van a másikkal és nem csak akkor írnak, ha kell valami.
|
Hy! Szabolcsi csaj wok.. imádook msnezni, haverokkal lenni! Rock,metal,disco <-- szal ha ezeket nem szereted ne is vegyél fel =) cím: [email protected] |
Helló!!! 11 éves vagyok és szeretem Selena Gomez tinisztárt aki szintén az vegyen fel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [email protected] |
szia robert szeretlek
2009.08.05 10:05 Tóth Alexandra |
[email protected]
Ezen keressetek xD♥
Tul.:Utálom a Tokio Hotelt,Imádom a kutyám, a hörcsim, (ja és magam)->csak vicc xD
Beceneveim:Hugica,Izy,Klaus,Klau...stb amit épp kitalálnak :Đ
13-15 évesek jelöljenek deh akár lehet 16 is!(Fiúk főleg xP)
IDIÓTÁK lécci KÍMÉLJETEK!
Köszcs^^ |
Hali mindenki !!!!
Aki a Twilightnek és annak többi részének él az nyugottan vegyen fel msnre
msncím : [email protected] |
Hali mindenkinek^^
●• ha akartok vegyetek fel msn-re!! ●• Általában hétköznek olyan 16-20 wok fentxD >>> [email protected]<<< idióták kíméljenek ha lehetxDköszixD |
[email protected]
Szeretem a Camp rockot a HSM-et...Zenékből BassHunter, HSM,CR,FOB,ashley tisdale,rihanna,bárány attila stbstb a kedvenceim.vipemen fenntvannak ezek a zenék:P ha gondolod ott is megjelölhetsz: Major Krisztina/Jászárokszállás becenév:Majmi
ha gondold akk vegyél msnre :D
páspux |
[26-7] [6-1]
|