Asszem ez a cím ismerős lesz:[email protected] Ez az msn címem is! Ha szeretitek a Vadmacska kommandót dumcsizhatunk! "minden nap fél 3-tól 5-ig fenn vaok" (utána sajnos jön a lecke fúúúúúúúúúúúúúúúúj!!!! )
2008.03.22. 19:39
Nagyon szeretem a vadmacskakommandot!!!!!!AZ e-mail cimeme:[email protected]!ES van meg 1 :[email protected].!!!Remelem meg sokan szeretik ezt amusort es felvesznek engemet is!!!