[95-76] [75-56] [55-36] [35-16] [15-1]
Kircsi az oldadad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Hello! Tök cool az oldal, bár még van mit javítani rajta. Gondolom nyáron fogod fejleszteni.
Olvastam a chat-en annak a zitának az üzijeit, hát... az ő oldala elég SZAR
mindenhez kéri a regisztrációt. hát én mondom csak ne szólja le ezt az oldalt.
üdv: Vivi |
Na végre!!! Blood+ is van az oldalon!!! Már nagyon vártam :)
Köszi: Diva |
A-Z mangaletöltés az oldalon!! |
Új design! 
|
Letöltések......letöltések!!!!!!!!!!!!!!!!! Az kell még az oldalra |
Szia Andi! Lécci majd látogass el a weboldalamra! Frissítettem! Teljesen megváltozott ja és van 1 új menüpont is " Anime/manga történetek" majd olvasd el mit kell csinálni és maj írj is! Remélem tetszeni fog! Klaus |
Itt is voltam ám!.... Kyra (Klau)  |
Hali! Nagyon cool az oldal. Már nagyon várom a részletöltéseket! Amúgy az AMV-id is nagyon tetszenek, majd én is küldök néhányat.
És még egy kérdés: Hogyan csináltál olyan sok képet a részekből? Majd léccike írd meg. Kíváncsi lennék rá.
Na szia, és sok sikert az oldalhoz! |
Az oldalnak saját e-mail címe van! Mégpedig a kövi:
[email protected] Ha írni akarsz, erre írj. :)  |
Szia Andi! Nagyon jó az oldalad főleg a GLITTERES cuccok tetszenek ahol saját magunk készíthetünk valamit! Na szia majd még írok! Klaus |
Sziasztok! Remélem teccik az oldal. Ha van tipped arra, hogy mi kell még léccke írd ide a vendégkönyvbe! Köcce: szerkesztő |
[95-76] [75-56] [55-36] [35-16] [15-1]
|